Погашення кредиту GOFINGO

Для цього треба вказати в особистому кабінеті її номер, термін дії та CVV-код на зворотному боці. З рахунку спишеться сума до 1 грн (повернеться протягом 24 годин).

 • За допомогою бігунків, здобувач виставляє бажану суму позики.
 • Вхід до кабінету Gofingo здійснюється за номером телефону та паролем зі смс.

Особам без громадянства та іноземцям такі послуги не доступні. Наступний крок – ввести номер картки (наприклад, від Кредо Банк). На рахунку обов’язкова наявність не менше 1 грн, щоб успішно провести процедуру верифікації. Щоб виконати остаточний вхід в систему, потрібно підтвердження даних где кредит сайт паспорта та ідентифікаційного коду. Для цього, користувачеві потрібно мати електронну копію документів (відсканувати їх). Кредит до зарплати дозволено погасити достроково або частинами. Після «підпису» договору – отримуємо переклад на прив’язану карту протягом декількох хвилин.

Як взяти кредит в Gofingo?

Кредит онлайн від Гоуфінго видається різним категоріям громадян. Сервіс лояльно ставиться до позичальників, не вимагаючи від них ідеальної кредитної історії або офіційного працевлаштування. Гроші можуть мікрокредити від найкращих мфо України отримати студенти, працюючі пенсіонери, матері в декреті, люди без офіційної роботи, тимчасово безробітні і багато інших категорій громадян. В МФО можна отримати кредит на суму від 1000 — до гривень.

Цю суму в копійках треба відправити у повторній СМС – як код підтвердження. Якщо ви розумієте, що вчасно погасити позику не встигнете – його можна продовжити. Для пролонгації треба тільки погасити відсотки, що набігли. Вона корисна, оскільки пролонгований кредит не вважається простроченим, і на нього не нараховуватимуться штрафи. Інформація про умови кредитування та правила роботи в особистому кабінеті представлена ​​на сайті. Там же за допомогою калькулятора клієнт отримує попередній графік платежів.

За потреби продовжуйте кредит необмежену кількість разів!

Після того, як розгляд завершилося і ви отримали позитивну відповідь по онлайн кредиту, прочитайте договір, а потім підпишіть його. Після підписання вам прийде СМС-підтвердження про видачу вам позики. При першому зверненні до Гоуфінгоу відповідь надходить приблизно через 15 хвилин, при повторних – через 5-10 хвилин.

Неприпустимо ухилятися від боргових зобов’язань. З перших днів затримки платежів МФО має право звернутися до судових інстанцій з позовом про стягнення грошових коштів. Ми не збираємо і не зберігаємо ніякої контактної та особистої інформації користувача, тому не зобов’язані мати статус оператора персональних даних.

Заявка на кредит

Перед тим, як відправляти запит на видачу грошей до зарплати, клієнту рекомендується ознайомитися з угодою. Якщо в договорі не всі пункти зрозумілі, можна зателефонувати кредити на картку на гарячу лінію. Співробітники з Call-центру із задоволенням дадуть відповідь на всі питання. Чекаємо, поки в СМС і на електронну скриньку прийде відповідь з рішенням.

 • Якщо вас все влаштовує, підтвердіть, що ви бажаєте отримати кредит.
 • При такому способі оплати гроші можуть надійти на рахунок компанії протягом трьох банківських днів, і це обов’язково слід враховувати.
 • В різних мікрофінансових організаціях свої вимоги.
 • Головний офіс компанії знаходиться в Києві по вул.

Отримання грошей — після смс-підтвердження ретельно вивчається і підписується договір в електронному форматі, а гроші автоматично зараховуються на карту. До недоліків можна віднести право компанії передачі особистих даних третім особам для стягнення боргу в разі прострочення виплати кредиту. Крім того, справу можуть направити до суду. Ми використовуємо cookie, для того щоби надати вам найкращій досвід використання сайту. Якщо Ви продовжуєте використовувати наш вебсайт, то погоджуєтесь з нашою політикою використання cookie. Gofingo — дистанційний сервіс, діяльність якого полягає в наданні населенню України швидких кредитів на вигідних умовах. Компанія займає лідируюче місце в рейтингу МФО країни.

Переваги та недоліки кредитування в Gofingo

Остаточний термін зарахування залежить від політики вашого банку. Після Позичальник сервіс запропонує створити особистий кабінет нового позичальника.

Пільговий період за кредитною карткою – ви не платите проценти, якщо протягом 1-2 місяців повністю погасили заборгованість за карткою. У банку ним можна користуватися скільки завгодно разів. Верифікатори не розголошують причин відмови, але якщо заявка все-таки не була схвалена, скористайтеся пропозиціями інших мікрофінансових організацій.

Як відбувається оплата заборгованості

Вона створена в Україні не так давно, хоча в Європі працює вже не перший рік. Представництва мікрофінансової організації є в таких країнах як Чехія, Литва, Данія. Принципи роботи – клієнт відправляє онлайн заявку через інтернет і отримує гроші на банківську карту. У відділенні будь-якого українського банку для повернення коштів необхідно вказати реквізити фінансової установи та кредитного договору. Також можливо скористатись інтернет-банкінгом, якщо така послуга є в наявності. Здійснивши вхід в особистий кабінет, вкажіть бажану суму і термін кредиту. При цьому не доведеться заповнювати анкету позичальника і проходити верифікацію карти.

 • Сервіс Gofingo відносно недавно працює на кредитному ринку України, але вже встиг зарекомендувати себе як надійний кредитор.
 • Знижка хоч й не на весь термін, для новачків я маю на увазі, але вона все одно відчувається.
 • Перед тим, як взяти кредит, навіть невеликий, варто розумно розрахувати свої можливості та строк повернення.
 • Мало інформації про способи погашення кредиту.
 • Гроші будуть зараховані протягом наступних 5 хвилин.
 • Погасити заборгованість можна в особистому кабінеті.

GoFinGo, погасити кредит якої можна на цій сторінці, є досить популярним МФО зі зручними умовами повернення і хорошою процентною ставкою. На відміну від багатьох інших компаній вона розраховує комісійний відсоток виходячи з підсумкової суми позики. Ви бачите, скільки грошей потрібно буде повернути, і яка ставка буде щоденним нарахуванням на заборгованість. Погашення кредиту GoFinGo можна здійснити через наш онлайн-сервіс з мінімальною комісією. Для цього вам буде потрібно внести таку нормативну інформацію, яка включає ІПН платника, ПІБ і номер телефону.

Як використовувати для МФО Gofingo промокод

При цьому можна оплачувати будь-якою картою, навіть тієї, яка не була зареєстрована. мікрокредити від найкращих мфо України При оформленні чергової позики клієнт може отримати промокод Гофінго.

go fin go

Якщо ви не встигаєте внести гроші вчасно, використайте функцію пролонгації. Для цього треба увійти у особистий кабінет Гоуфінгоу та перейти у розділ “Відкритий кредит”. Там можна оплатити нараховані відсотки та обрати термін пролонгації. Деякі акції мікрофінансової організації працюють автоматично.

Часті запитання

Зареєструвати карту, на яку потрібно буде отримати кошти. Для цього на карті повинно бути пару http://www.scaleinlegnosrl.com/miloan/ гривень. Один з новітніх сервісів онлайн кредитування фізичних осіб – платформа Gofingo.

Листи, які адресовані сусідам, родичам, роботодавцю, тобто особам, які не мають жодного відношення до боргу. Версія веб-сайту завантажена мовою, яку користувач на власний розсуд обрав у відповідному браузері, з метою його використання. Отримайте попереднє рішення через SMS або телефон. Дозволяються будь-які кредитна історія та тип працевлаштування. Наявність картки Visa або MasterCard для зарахування коштів. Звернутися за пролонгацією не пізніше ніж в останній день граничного терміну оплати.

Переваги та недоліки кредиту від МФО “ГоуФінГоу”

У своїй діяльності компанія дотримується європейських стандартів обслуговування, щодня удосконалюючи свою роботу. Погасити заборгованість кридит онлайн на карту срочно і без відказу можна в особистому кабінеті. В разі позитивного рішення, користувач отримує електронний договір, з яким потрібно детально ознайомитись.

Комісія залежить від обраного способу оплати. Якщо позика погашається через особистий кабінет, то комісія не стягується, а гроші зараховуються миттєво, тому даний спосіб оплати є пріоритетним. Якщо ж платити за допомогою банківського переказу або в терміналі, то комісія залежить від тарифів обраного банку. Реєстрація в GoFinGo – це обов’язкова процедура при першому зверненні за кредитом в дану мікрофінансову організацію. Тільки зареєстровані користувачі можуть пройти ідентифікацію особи, заповнити анкету і подати на розгляд заявку на позику.

Leave a Comment